V Ogólnopolski Festiwal Teatralny “Blackout”

26-27 listopada 2022 roku

V Ogólnopolski Festiwal Teatralny 🎭 „BLACKOUT” 🎭 już za nami. Kurz opadł ale emocje jeszcze nie. Poniżej przedstawiamy Wam fotorelację z pierwszego dnia 📸

A teraz przypominamy nagrodzonych artystów. Zaczynamy od nagród indywidualnych:

🏅nagrodę dla najlepszego aktora w wysokości 5️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymał Tomasz Juchniewicz z Amatorskiej Grupy Teatralnej

🏅nagrodę dla najlepszej aktorki w wysokości 5️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymała Anna Zaczek z Amatorskiej Grupy Teatralnej

🏅nagrodę za najlepszą reżyserię w wysokości 5️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymał Marcin Wąsowski za spektakl „Kiedy wyjdziesz za mąż” Teatru w Spódnicy.

Nagrodę specjalną za podkreślenie terapeutycznej roli teatru otrzymał Teatr Ab Intra z Krakowa za spektakl „Preludium: Ocalić się od zaćmienia”

🏆 nagrodę publiczności w wysokości 5️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymał Teatr w Centrum z Wrocławia za spektakl „Law law law. Sztuka o mało co teatralna”

🥉 III nagrodę w wysokości 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymał Teatr The M.A.S.K. z Bielska Podlaskiego za spektakl „Jak ty nic nie rozumiesz”

🥈 II nagrodę w wysokości 1️⃣2️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymał Teatr Nie z Tej Kulisy z Jabłonnej za spektakl „Kantata na cztery skrzydła”

A teraz GRAND PRIX V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego “Blackout”. Nagrodę główną 🥇ufundowaną przez Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina w wysokości 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł otrzymał Teatr AD REM z Warszawy za spektakl „Pijcie ocet”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy a wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za przedstawienie nam swojej wizji dobrego teatru 🙂

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco