Wystawa malarska „Oni”

20 listopada o godzinie 18.00 w Galerii Oranżeria Miejskiego Domu Kultury w Wołominie otwarta zostanie wystawa malarska „Oni” autorstwa Mai Majewskiej-Sadowskiej.

Artystka urodzona w latach 70. we Wrocławiu. Jako dorosła osoba zajmowała się dekoratorstwem, aranżacją i projektowaniem oraz charakteryzacją w Teatrze Wielkim.

Uzyskała tytuł plastyka i projektanta wnętrz. Przez lata doskonaliła swoją sztukę malarską, dużo rysowała, tworzyła małe i duże formy.

Z czasem dołączyła się chęć przekazania w obrazach odczuć bogatych doświadczeń życiowych oraz poznawania nowej rzeczywistości, którą wniosły jej dwie córki.

Maluje techniką laserunku, najczęściej wykorzystuje motyw głowy ludzkiej lub jej części, która ją fascynuje i patrzy na nią w swój własny sposób.

Info o wystawie:

Obrazy z cyklu “Oni” to zbiór prac ukazujący “ludzi kameleony” – osoby, które grają kogoś innego – osobowości jakie artystka napotkała na przestrzeni lat – a w każdym z nich w środku siedzi “mały demon”.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!