Teatr Tym Razem | Bilecik miłosny

17 grudnia 2022, godzina 18:00

Teatr Tym RAZEM, działający przy MDK Wołomin zaprasza na swoją pierwszą premierę, która oficjalnie zainauguruje repertuar!

Jeżeli znudzą Wam się świąteczne porządki a zapach pierników i sałatki jarzynowej nie będzie wywoływał w Was tej samej ekscytacji, to mamy na to idealne lekarstwo.

17 grudnia o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie zaprezentujemy Wam „Bilecik miłosny” – zabawną jednoaktówkę wyreżyserowaną przez Katarzynę Krakowiak.

Będzie nam niezwykle miło, jeżeli zdecydujecie się spędzić z nami sobotni wieczór. Gwarantujemy dobrą zabawę i usprawiedliwienie dla ewentualnych nie domytych okien.

Wstęp na premierę jest WOLNY, po wcześniejszym odbiorze wejściówek w MDK, które dostępne będą od 5 grudnia.

„Bilecik miłosny” – scenariusz na podstawie tekstów Michała Zabłockiego, Adolfa Walewskiego i Aleksandra Fredry.

Choć ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, Julii i Edmundowi trudno oprzeć się pokusom, na które wystawia ich los. Zwłaszcza, że chęć dochowania wierności żonie jest równie silna, co chęć sprawdzenia lojalności męża. Nie ułatwiają sytuacji pojawiający się co chwila goście. To codzienne małżeńskie qui pro quo widzowie obserwują niczym przez otwartą ścianę domu dla lalek.

👉 Reżyseria: Katarzyna Krakowiak

👉 Asystent reżysera: Joanna Makarczyk

👉 Scenografia i kostiumy: Paweł Rusinowski

👉 Muzyka: Wayne Jones

👉 Występują: Joanna Makarczyk, Rafał Bobrowski, Łukasz Jachacy, Karolina Mazur, Kalina Leśnik, Wiktoria Frelik, Iwona Gołaszewska-Tabaka, Monika Walewska, Piotr Remiszewski

Zapraszamy!

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco