XIV MIKOŁAJKOWY KYOKUSHIN CUP

3 grudnia 2022 roku

Wydarzenie zorganizował Klub Sportów Walki Kyokushin przy wsparciu Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina oraz Miejski Dom Kultury w Wołominie i zaprosił do zabawowej rywalizacji karateków od 4 roku życia.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała Burmistrz Wołomina Pani Elżbieta Radwan, która objęła patronat honorowy na zawodami, a wspólnie z Dyrektorem SP nr 4 Panią Anną Rakoczy, wręczyła mikołajkowe prezenty dla dzieci i młodzieży podczas dekoracji na podium.

W turnieju wzięło udział blisko 140 młodych karateków, a każdy z uczestników mógł liczyć na moc niespodzianek przygotowanych przez trenerów.

Podczas technicznych walk doskonale zaprezentowali się starsi zawodnicy z Mazowsza, którzy w najbliższy weekend wezmą udział w Pucharze Polski.

zrealizowaną przez Wołomin TV

A poniżej prezentujemy fotorelację.