5 marca 2023 roku, od godziny 16:00

Oficjalna gala z okazji 🌸DNIA KOBIET🌸zaplanowana jest na niedzielę 5 marca 2023 roku.

Tego dnia zapraszamy wszystkie Panie do MDK Wołomin. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy moc atrakcji. 🎉🎉🎉

💄💆 Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 POKAZEM FINAŁOWYM metamorfoz „Kobieta odNOWA”. Projekt obejmuje kompleksową zmianę wizerunku 4 wybranych kandydatek, począwszy od analizy kolorystycznej, makijażu, manicure a kończywszy na doborze bielizny oraz stroju. Przebieg metamorfozy oraz jej efekt finalistki będą przedstawiały podczas pokazu na scenie

👩‍🍳🇮🇹 Kolejnym zaplanowanym punktem programu jest występ energetycznej rodowitej włoszki Cristiny Catese. Kobiety pełnej pozytywnej energii, zarażającą radością życia, a do tego zdolnej i doświadczonej Szefowej kuchni.

👙🩱Następnie zaprosimy Was na modowy akcent… z pewnością fantastyczną atrakcją wieczoru będzie pokaz mody, zorganizowany przez Blankę Gankowską, właścicielkę Salonów Madame bra-fittingu. Modelki podczas pokazu zaprezentują bieliznę i stroje kąpielowe w wiodących trendach na wiosnę/lato 2023.

🧑‍🎤🎶Szykujemy również dużą dawkę rozrywki! Gwiazdami tego kobiecego wieczoru będą Bombelki, zespół utalentowanych pasjonatów muzyki, który zaprezentuje znane i chwytające za serce utwory ze specjalną dedykacją dla Wszystkich Pań.

‼‼Dodatkowo podczas naszego wieczoru stworzymy strefę ze stoiskami z branży 👗MODOWEJ👗 i 💅BEAUTY💅. Będzie to idealna przestrzeń do nawiązania relacji miedzy przedsiębiorczyniami, a klientkami. Na stoiskach partnerów będzie można zapoznać się z ofertą, zaczerpnąć informacji oraz zakupić produkty. Niektórzy z naszych partnerów przygotują specjalne oferty z okazji celebracji Święta Kobiet.

👩👱‍♀️Drogie Kobiety 👩👱‍♀️ podczas wydarzenia warto mieć przy sobie 📇 wizytówki, gdyż cały wieczór będzie stwarzał wiele możliwości do nawiązania nowych kontaktów również tych biznesowych!

ℹ Szczegóły ℹ
📌 Miejski Dom Kultury w Wołominie; ul. Mariańska 7
📅 5 marca 2023
⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00
⌚ Godzina zakończenia: ok.21:00

‼WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY ‼ Zapraszamy do dołączenia o dowolnej porze.

Zapraszamy wszystkie Panie do udziału w wydarzeniu organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Wołominie, którego Patronem jest Pani Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan.

Drogie Panie, bądźcie tego dnia z nami! 🌸