Prelekcja na temat Profilaktyki Zdrowia

21 kwietnia 2023 roku, godzina 19:30

Prelekcję poprowadzi Pani Agnieszka Majewska z firmy Warsaw Genomics, a gościem specjalnym wydarzenia będzie dr n. med. Monika Kolanowska – specjalistka w technikach analiz genomowych.

W dzisiejszych czasach zdrowie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na nasze życie. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na to, jak dbać o swoje zdrowie i jakie kroki podjąć, aby je utrzymać w jak najlepszej kondycji. Celem Programu Badamy Geny realizowanego przez Warsaw Genomics jest propagowanie wiedzy na temat genetyki oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia genetyki dla zdrowia i życia człowieka.

𝐖𝐚𝐫𝐬𝐚𝐰 𝐆𝐞𝐧𝐨𝐦𝐢𝐜𝐬 to zespół lekarzy i naukowców, których celem jest wdrożenie w Polsce nowoczesnej profilaktyki chorób, diagnostyki opartej na genetyce i umożliwienie pacjentom wykorzystania nowatorskich metod leczenia. Strategią działania jest przebadanie jak największej liczby Polek i Polaków w kontekście predyspozycji do zachorowania na choroby nowotworowe, których wczesne wykrycie może uratować zdrowie i życie!

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Skip to content