Teatralna 13 | Kot w butach

21 maja 2023 roku, godzina 13:30

AUTORSKI TEATR MŁODEGO WIDZA w Warszawie zaprasza na bajkę

„KOT W BUTACH”

Jeden z najpopularniejszych motywów literatury dziecięcej, stworzony w XVII-wiecznej Francji przez Charlesa Perrault’a – opowieść o Janku, który w spadku po ojcu otrzymał czarnego kota. Młodzieniec mieszka u brata, który odziedziczył ojcowski młyn.

Chłopak, nazywany przez gospodarza darmozjadem, wyrusza w świat w poszukiwaniu szczęścia.

Jaki może mieć pożytek z kota? Do czego kotu potrzebne są buty, jak je wykorzysta i co z tego będzie miał biedny młynarz? – zobaczycie podczas spektaklu. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym. Przez scenę pełną kolorowej scenografii przemierzy tytułowy Kot, Janek, Brat, Król, Królewna, Zajączki i in. Oryginalna muzyka, ciekawe efekty, wartka akcja zapewnia dobrą zabawę dla dzieci, no i oczywiście dla ich opiekunów.

ℹ Szczegóły

👉 21 maja o godzinie 13:30