LATO W WOŁOMINIE 2023

Serdecznie zapraszamy na letnie atrakcje w Wołominie!

Rozpoczynamy już 9 lipca letnim PARKOGRANIEM ! To fantastyczne wydarzenie, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć i posłuchać występu Artura Gotza. Koncert ten będzie prawdziwą gratką dla wszystkich fanów „Kabaretu Starszych Panów„ Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie i wiele innych!


22 lipca  na terenie parku przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich o godzinie 20:00 odbędzie się CZESKIE KINO LETNIE,  które poprzedzi występ Antoniego Murackiego, barda zafascynowanego czeską kulturą.

23 lipca o godz. 19.00 zapraszamy na Bajeczny Koncert Muzyki Poważnej, przygotowany przez Uczniów i Kadrę Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie. Wydarzenie odbędzie się na Skwerze im. Pawła Seweryna Rozbickiego – na rogu ul. Kościelnej i Sikorskiego w Wołominie.


31 lipca – 25 sierpnia LATO W MIEŚCIE – organizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 7-11 lat.


1 sierpnia o godz. 17.00 – Uroczyste Obchody 79 Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego

6 sierpnia o godz. 19.00 – kolejne PARKOGRANIE – Koncert Tomasza Steńczyka z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

11 sierpnia o godz. 10.00 – Inauguracja Gminnych Obchodów 103 Rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

11 sierpnia o godz. 19.00 – PARKOGRANIE – Koncert Zespołu „Bombelki” – najlepsze coverowe piosenki!

19 sierpnia o godz. 12.00 – Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowych


27 sierpnia o godz. 19.00 – Koncert „Klasyka na Skwerze”, przygotowany przez Uczniów i Kadrę Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie. Wydarzenie odbędzie się na Skwerze im. Pawła Seweryna Rozbickiego – na rogu ul. Kościelnej i Sikorskiego w Wołominie.

9 września o godz. 12.00 – POŻEGNANIE LATA i 7 POTAŃCÓWKA MIĘDZYPOKOLENIOWA oraz koncert zespołu „WINYL BAND” oraz koncert zespołu „GOOSEBUMPS”

10 września o godz. 15.00 – DZIEŃ OTWART MDK

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Skip to content