PARKOGRANIE| KABARET STARSZYCH PANÓW – ŚPIEWA ARTUR GOTZ

9 lipca 2023 roku


Już 9 lipca letnie PARKOGRANIE ! To fantastyczne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 ⏰ w Parku Nałkowskich w Wołominie, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć i posłuchać występu Artura Gotza.

Artur Gotz – wokalista i aktor, prezes Fundacji Kultury i Sportu 44 w Warszawie, producent, autor tekstów i muzyki, reżyser koncertów i słuchowisk. Zagrał ponad 600 solowych koncertów w całej Polsce, a także w Europie oraz podczas czterech tournée po USA, a także podczas dwóch tras koncertowych po Australii i Nowej Zelandii oraz na Kubie. Artysta występował w dużych koncertach telewizyjnych, zagrał również radiowe koncerty na antenie rozgłośni Polskiego Radia oraz w Telewizji Kraków w ramach Teatru w Telewizji. Jego piosenki są emitowane na antenach ogólnopolskich i regionalnych, zajmują wysokie pozycje na listach przebojów, a piosenka „Tobiasz” została wybrana przez słuchaczy Radia Kraków „Krakowską Piosenką Miesiąca”. Artysta jest też gościem popularnych programów telewizyjnych i audycji radiowych.

Koncert ten będzie prawdziwą gratką dla wszystkich fanów „Kabaretu Starszych Panów

Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko. Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba.

Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.
Zapraszamy – wstęp wolny!

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco