Pożegnanie lata oraz VII Międzypokoleniowa potańcówka

9 września 2023 roku

Zapraszamy serdecznie na pożegnanie lata w Wołominie
oraz VII Międzypokoleniową potańcówkę.

📆 data: 9 września 2023
📍 Park im. Bohdana Wodiczki
– WSTĘP WOLNY –

HARMONOGRAM WYDARZENIA:
16:00 występ zespołu seniorów Fantazja
17:00 koncert Winyl Band
18:30 koncert Groombumps

Zapraszamy na wiele ciekawych atrakcji dla dzieci! Na placu będą czekały na Was foodtrucki, popcorn, wata cukrowa i pyszna lemoniada!

👉 z atrakcjami dla dzieci startujemy od godziny 15:00
👉 o godzinie 16:00 wystąpi przed Wami zespół Teatralno-Wokalny „Fantazja” z Szydłowca możecie napisać, że powstał w 2014 r. i działa w ramach Stowarzyszenia Emerytów „Spokojna Jesień Życia” w Szydłowcu. Seniorzy zaprezentują piosenki klasyczne oraz cygańską biesiadę. Kierownikiem artystycznym grupy jest pani Anna Tchórzewska, która jest finalistką drugiej edycji The Voice of Senior.
👉 o godzinie 17:00 zespół Winyl Band wykona koncert zatytułowany: „ZA CZYM KOLEJKA TA STOI?”. To super rozrywka dla publiczności w każdym wieku, a przy okazji muzyczna podróż w czasy PRLu. W programie najlepsze polskie przeboje z lat 60, 70, 80-tych z repertuaru takich wykonawców jak: Karin Stanek, Maryla Rodowicz, Małgorzata Ostrowska, Kasia Sobczyk, Anna Jantar czy Czesław Niemen. Można słuchać, można tańczyć, można śpiewać podczas 90 minutowego koncertu.
👉 o godzinie 18:00 wystąpi zespół GooseBumps czyli siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych wokalistów śpiewających a’capella hity z repertuaru Pop, Electronic, Hip-Hop oraz R&B. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowa postać, a razem na scenie – stanowią absolutnie zgraną grupę!

Współorganizatorem wydarzenia jest wołomińska Rada Seniorów oraz Urząd Miasta Wołomin.
Wydarzenie dofinansowywane przez Mazowsze dla seniorów.

Zadanie pn. „Wymiana doświadczeń, wspólna integracja i aktywizacja mazowieckich rad seniorów” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów „Mazowsze dla Seniorów 2023”.