Teatr Młodego Aktora

Od 10 do 14 lat

Warsztaty teatralne i filmowe dla dzieci w wieku 10-14 lat, w których zabawę łączy się ze sztuką sceniczną i filmową.

Zajęcia teatralne będą prowadzone w oparciu o techniki: pedagogiki teatru, dramy, teatru przedmiotu, improwizacji i moich autorskich rozwiązań warsztatowych. W działaniach warsztatowych łączę wiele technik teatralnych z innymi dziedzinami sztuki, takimi jak plastyka (obraz), film i dźwięk, ponieważ daje to uczestnikom możliwość: Wzbogacenia wiedzy na temat sztuki. Korzystnego wpływu na efekt końcowy pracy warsztatowej (spektakl, etiudy teatralne, performens).

piątek 17.30-19.30
Zajęcia w dniach: 13, 28 września; 11,18 października; 8,22 listopada; 13,20 grudnia; 10,24 stycznia; 21,28 lutego; 14,28 marca; 4,11kwietnia, 9,23 maja; 6,13 czerwca
cena 140 zł / 2 razy w m-cu 120 min

O instruktorze:
Betina Małgorzata Dubiel

Jestem zwolenniczką pracy zespołowej, kolektywnej, otwartej na propozycje osób uczestniczących w zajęciach. Uważam, że siła tkwi w grupie i to grupa powinna być właśnie impulsem do działań instruktora, do odkrywania kierunku, w którym należy podążać. Moją rolą będzie przede wszystkim poprzez proponowane ćwiczenia i rozwiązania sceniczne integrowanie, inspirowanie, wspieranie uczestników w ich twórczych poszukiwaniach i zmaganiach się z niełatwą, a także ciekawą i rozwijającą sztuką teatru.
Planuję z grupą stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę, odkrywać i rozwijać potencjał twórczy każdego uczestnika. Pracować nad umiejętnościami teatralnymi, takimi jak: improwizacja, gra aktorska, praca nad tekstem. Efektem końcowym warsztatów będzie prezentacja przygotowanych przez grupę etiud teatralnych.

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco