Smocza świątynia wystawa malarska

21 października 2023 roku, godzina 18:00

Serdecznie zapraszamy na wystawę Aleksandry Stenckiej – malarki i piosenkarki, prekursorki śpiewu intuicyjnego.
Dorastała w Zielonce pod Warszawą, malując obrazy oraz komponując swoje autorskie utwory.

W 2015 roku nagrała swoja pierwszą płytę „Whitewater”. Tytuł jest jednocześnie pseudonimem artystycznym, który pochodzi od imienia nadanego przez Indian. Płyta spotkała się z dużym zainteresowaniem na licznych koncertach oraz wystawach w Polsce i za granicą.

Obrazy Aleksandry zdobią wnętrza na całym świecie. Jest nauczycielką Vedic Art. Malarstwo towarzyszy jej od dzieciństwa, inspiracją do obrazu jest natura, a jej barwne prace są bramą do magicznych, baśniowych przestrzeni.

W 2022 roku nagrała płytę relaksacyjno-medytacyjną z „Tej Ziemi”. To jedno z nielicznych oficjalnych wydawnictw strojonych do częstotliwości 432 Hz, oraz owoc jej własnych poszukiwań w zakresie głębokiego wglądu w siebie i otaczający nas świat.

W lipcu 2023 wydała trzecią płytę „I’m a Butterfly”.

Wystawa „Smocza świątynia odbędzie się 21 października o godzinie 18.00 w Galerii Oranżeria Miejskiego Domu Kultury w Wołominie. Nie może Was zabraknąć!