Teatr Maskarada | Klinika Marzeń czyli botox po polsku

7 października 2023 roku

”Klinika Marzeń” czyli botox po polsku w wykonaniu aktorów Teatru Maskarada – to wspaniała rozśpiewana komedia, pełna śmiesznych sytuacji, pokazująca próżność i bezmyślność ludzką, czas botoxu i operacji plastycznych.

Autorem scenariusza powstałego na motywach Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej jest Małgorzata Puzio.

Sala w Miejskim Domu Kultury wypełniona po brzegi, ludzie rozbawieni, co chwilę w sali słychać było głośny śmiech. Po zakończeniu spektaklu mieszkańcy i goście z widowni dziękowali za tę wyjątkowa chwilę rozrywki mówiąc „oby jak najwięcej komediowych spektakli”.

Mimo konfliktu warszawiacy tzw. Cepry a górale, udało się znaleźć wspólny mianownik wróżący świetlaną przyszłość obydwu stronom.

„Klinika marzeń” – komedia okraszona znanymi melodiami, zachęcającymi do wspólnego śpiewania, pozwoliła mieszkańcom Wołomina i przybyłym gościom chociaż na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego.