Teatr Tym Razem | Sprawa pani D.

26 października 2023 roku, godzina 19:00

Mało znana nowela Gabrieli Zapolskiej „Pani Dulska przed sądem” stała się dla aktorów pretekstem do opowiedzenia całkiem nowej historii. Jest w niej zaborcza matka, zajęty sąsiadką ojciec, ekstrawagancka aktorka i zakochany w niej chłopak z porządnego domu. Są wreszcie dwie służące, które z humorem komentują życie toczące się w kamienicy Dulskich.

„Sprawa pani D.” to opowieść o tym, że ocenianie książki po okładce i człowieka po wyglądzie może zaprowadzić nas… chociażby na salę sądową.

W spektaklu usłyszymy przeboje z repertuaru Hanki Ordonówny, Zofii Terné i przedwojennego niemieckiego kabaretu.

Adaptacja: Katarzyna Krakowiak
Reżyseria: zespół Teatru Tym Razem
Występują: Rafał Bobrowski, Iwona Gołaszewska-Tabaka, Łukasz Jachacy, Katarzyna Krakowiak, Joanna Makarczyk, Karolina Mazur, Monika Walewska.

Bilety w cenie 10 zł są dostępne w kasie MDK i on-line.

Serdecznie zapraszamy!