Teatralna 13 | Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza

12 listopada 2023 roku, godzina 13:30

Następna TEATRALNA 13 na horyzoncie!

O! Teatr razem z Miejski Dom Kultury w Wołominie zapraszają na spektakl dla dzieci pt. „Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza”.

Przedstawienie oparte na wierszach Juliana Tuwima (”Pan Maluśkiewicz”, „Murzynek Bambo”, „Pan Hilary”, „Lokomotywa”, „Motyle”) oraz Jana Brzechwy (”Zoo”).

Wraz z Panem Maluśkiewiczem dzieci poznają mieszkańców Afryki i ich niezwykłe cechy. Motylim samolotem dotrą nad morze gdzie wspólnie z kapitanem nauczą się piosenki prawdziwego wilka morskiego.

• Spektakl przybliża małemu widzowi otaczający świat w sposób dowcipny i niebanalny.
  • Bogaty zestaw rekwizytów i nieszablonowe ich wykorzystanie pozwala ciągle zaskakiwać widza.
  • Wykorzystanie motywów muzycznych: kołysanki, opery, muzyki etnicznej, filmowej czy odgłosów przyrody, podkreśla zmieniającą się poetykę przedstawienia.
  • Bajka dla dzieci w wieku 4+
  • Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK oraz na stronie biletyna.pl

⚠️ Zniżki KDR, KM oraz KS obowiązują tylko przy zakupie w kasie MDK.

Zapraszamy!