Bajka muzyczna | Co się dzieje z Mikołajem?

3 grudnia 2023 roku, godzina 16:00

Ho ho ho 🎅 To już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4+ na mikołajkowe świętowanie w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

👉 Czeka na Was bajka muzyczna pt. „Co się dzieje z Mikołajem❓

Jest to wspaniała, nostalgiczna opowieść o przygodzie ze św. Mikołajem. Łza w oku się kręci, bo któż nie pamięta z dzieciństwa z jakim napięciem i pragnieniem – przez cały rok – czekało się na gościa w czerwonym płaszczu z długą siwą brodą 🎅

Komedia pełna przygód, z optymistycznym finałem. Baśniowa scenografia, kostiumy i piękne piosenki dodają przedstawieniu dodatkowych walorów artystycznych. Widowisko jest interaktywne, pojawia się w nim dziewięć bajkowych postaci, a Mikołaj przygotuje niespodzianki ‼️

👉 Po zakończeniu bajki zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który będzie rozdawał prezenty 🎁 dlatego wszystkich dorosłych pomocników tego jegomościa prosimy o dostarczenie podpisanych paczek (imię i nazwisko, wiek dziecka) do pokoju nr 13 w MDK Wołomin, do piątku 1 grudnia w godzinach 9-15.

👉 Bilety w cenie 1️⃣0️⃣zł do nabycia w KASIE MDK lub w serwisie biletyna.pl

👉 Przy wejściu każde dziecko otrzyma słodki upominek 👫🍬

⚠️ Wydarzenie dofinansowane ze środków Gminy Wołomin w ramach Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2023.

Zapraszamy ❄️☀️

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco