6. Ogólnopolski Festiwal Teatralny Blackout

Ach, co to był za niesamowity weekend 🙂 za nami 6. Ogólnopolski Festiwal Teatralny BLACKOUT!
Przez dwa dni obejrzeliśmy 12 przedstawień wyłonionych z 34. zgłoszonych.

Serdecznie dziękujemy za ten wspólny czas pełen fascynujących opowieści, magii, spektaklu.
Emocje powoli opadają… Miło nam poinformować, że jury w składzie:

– Katarzyna Krakowiak
– Barbara Melzer
– Konrad Makowski

wyłoniło siedmiu szczęśliwców 😉 (teatrów)

– nagrodę GRAND PRIX ufundowaną przez Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina otrzymał Teatr OFF-ROAD z Zabrza za spektakl „Pod kolor”
– II nagrodę otrzymał Teatr 3My z Warszawy za spektakl „Dobranoc Panowie”
– III nagrodę jury przyznało Teatrowi Parabuch z Warszawy za spektakl „Czerwone sukienki”
– nagrodę dla najlepszego aktora otrzymał Piotr Barth z Teatru Inaczej z Warszawy
– nagrodę dla najlepszej aktorki otrzymała Marta Pawełko z Teatru BaWiMo z Białegostoku
– nagrodę za najlepszą reżyserię przyznano Andrzejowi Kozłowskiemu za reżyserię spektaklu „Bez wyjścia” Teatru ruchu BLEJKATT z Długołęki k. Wrocławia

oraz

– nagrodę publiczności zdobył Teatr Alter Ego z Łodzi za spektakl „Kobieta i życie”.

Wyróżnienia aktorskie dostali:
– Konrad Pruszyński z Teatru Mostów z Gorzowa Wielkopolskiego
– Antonina Kaliciak z Teatru Inaczej z Warszawy
– Natalia Wójcicka z Teatru ŁUPS! z Piaseczna

Wszystkim serdecznie gratulujemy! i do zobaczenia za rok!