105. urodziny Wołomina

Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie serdecznie zapraszają na kulturalne świętowanie z okazji 105. urodzin Wołomina.

4 lutego 2024 roku o godzinie 18.00 w sali Miejski Dom Kultury w Wołominie odbędzie się spektakl w wykonaniu Teatru 3My „Dobranoc Panowie”.

To inteligentna komedia o charakterach i dojrzewaniu do ważnych decyzji życiowych. Barbara, Krystyna i Julia to trzy przyjaciółki o różnych osobowościach – bezkompromisowa narzeczona, pruderyjna psycholożka i wyzwolona kobieta-wamp. Chociaż każda z nich prezentuje odmienne podejście do relacji z mężczyznami, to i tak przyświeca im wspólny cel – odnalezienie szczerej miłości…

Zabawne i brawurowo zagrane przedstawienie gwarantuje udany wieczór.

Występują: Ania Łada, Magda Oleksiewicz, Monika Pawlik

Bezpłatne wejściówki dostępne są od 26 stycznia w pokoju nr 315 w Urzędzie Miejskim w Wołominie.