Półkolonie Zima w mieście 2024

15-26 stycznia 2024 roku

Niestety ferie już za nami. Co dobre, szybko się kończy, więc te dwa tygodnie zleciały nie wiadomo kiedy. Na szczęście jest co wspominać, Zima w Mieście to jedno z naszych ulubionych wydarzeń w ciągu roku. Mimo, że dla wychowawców była to ciężka praca, to dobra zabawa i uśmiechy na twarzach dzieci wynagradzały te trudy.

🔸 Zwiedziliśmy bardzo ciekawe miejsca takie jak: Interaktywne Muzeum Flipperów „Pinball Station”, Park rozrywki „Skrzatowo”, Muzeum Dinozaurów oraz „Świat Iluzji” na rynku Starego Miasta w Warszawie i wiele innych miejsc.

Oczywiście nie zabrakło lodowiska i ogniska.

🔸 Mieliśmy także wiele atrakcji stacjonarnych, m.in. Kino sferyczne, warsztaty z klockami Lego, warsztaty taneczne i plastyczne.

🔸 To wszystko w połączeniu z codziennym szaleństwem na sali gimnastycznej i konkursami z nagrodami składa się na niezapomnianą przygodę, którą długo będziemy wspominać.

❤ Serdecznie dziękujemy Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 im. Marynarki Wojennej w Wołominie Pani Annie Rakoczy za udostępnienie nam placówki oraz wszystkim pracownikom za ciepłe przyjęcie i pomoc w organizacji półkolonii.

Wszystkie dzieci zapraszamy za rok ale przed nami jeszcze przecież Lato w Mieście. Już nie możemy się doczekać.

Do zobaczenia!

Skip to content