Rękodzieło dla Seniorów

Doskonała okazja do spędzenia czasu w twórczy i przyjazny sposób.

dorośli / seniorzy

Uczestnicy na zajęciach będą mogli tworzyć piękne i unikalne projekty w różnych technikach
m. in. decoupage, (spękania), shabby chic, powertex, malowanie farbami, collage, wyplatanie, obrazy 3D, prace przestrzenne np. anioły, szydełko, biżuteria i inne w zależności od okoliczności.

Zajęcia startują od 9 września 2024 r w ***Centrum Aktywności Wołomin „ Stara Elektrownia” ul. Daszyńskiego 3 w Wołominie. ***

Dni: poniedziałek
godz. 9.00 – 11.00 I grupa:
godz. 12.00 – 14.00 II grupa

cena: 100 zł (przy 4 zajęciach w m-cu)

ZAPISY na ZAJĘCIA przez Strefę zajęć
Numer do Koordynatora: 600 882 030
Ilość miejsc ograniczona.

O instruktorze:
Elżbieta Zdrodowska – absolwentka Studium Architektoniczno – budowlanego na Przyrynku w Warszawie, a także SGGW na wydziale Ogrodniczym tzw. OAK-u – gdzie uzyskała tytuł Inżyniera Architekta Krajobrazu. Specjalista ds. Artystyczno – programowych w Miejskim Domu Kultury w Wołominie. Od wielu lat Instruktor zajęć z Rękodzieła, pasjonatka wszelkich technik plastycznych, dzięki którym realizuje swoje projekty, tworząc obrazy lub nietypowe rękodzieło, a także prowadzi zajęcia, warsztaty z osobami, grupami w każdym wieku.
Pani Ela jest bardzo ciepłą osobą i bardzo chętnie dzieli się podczas zajęć zdobytą przez lata wiedzą o materiałach i technikach.