Teatralna 13 | Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

7 stycznia 2024 roku, godzina 13:30

Zapraszamy wszystkie dzieci na magiczny spektakl zimowy.

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do krainy śniegu i przygód wraz z naszymi wyjątkowymi bohaterami:

Bałwankiem Tiko
Królową Fruncją
Panem Cukierkiem
Uroczym Pingwinkiem
Wielkim Poetą
i dowcipną Sówką.

„Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” to musicalowa opowieść o przyjaźni, pomocy i magii zimy. Czekają nas fascynujące chwile, gdy Bałwanek Tiko wraz z przyjaciółmi będą rozwiązywać zagadki zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej Fruncji.

Czy wspólnie uda im się przywrócić radość w lodowej krainie?

Nie zabraknie świetnej muzyki, pełnej śpiewu i tańca, która przeniesie Was w magiczny świat bajek.

Oprócz wspaniałej zabawy, nasza historia zawiera też ważne przesłanie edukacyjne o bezpieczeństwie zimowym. Wspólnie dowiemy się, jak dbać o siebie podczas zimowych zabaw!

Przyjdźcie licznie i przygotujcie się na niekończącą się dawkę uśmiechów, śmiechu i wrażeń! Niech każde dziecko poczuje magię zimy i przygód, które czekają na naszych bohaterów.

Sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Wołominie.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie MDK oraz online na stronie biletyna.pl

⚠️ Obowiązują zniżki KDR, KM i KS przy zakupie biletów w kasie MDK.

Zapraszamy!