Koncert „Don Vasyla” – Wieczór Pełen Radości!

23 lutego 2024 roku

Koncert „Don Vasyla” – Wieczór Pełen Radości! 23 lutego 2024 roku sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Wołominie od godziny 18:00 rozbrzmiała w radosnych dźwiękach. Mimo obchodów Światowego Dnia Walki z Depresjią, mieszkańcy Wołomina i liczni goście z uśmiechami na twarzach wyczekiwali cygańskiej gwiazdy – „Don Vasyla”. Don Vasyl wraz z członkami zespołu dostarczył publiczności niezapomnianych chwil, wykonując wspólnie z publicznością m.in. piosenkę „Ore, ore”, często kojarzoną z rodzinnymi spotkaniami. Program artystyczny był niezwykle bogaty, wypełniony pięknymi występami ubranych w połyskujące, bogato zdobione, tradycyjne cygańskie stroje Pań. Zapraszamy do korzystania z różnorodnej oferty kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie oraz Filii MDK Wołomin Centrum Aktywności Wołomin – Stara Elektrownia , gdzie przygotowujemy wiele wyjątkowych wydarzeń, które pozwolą Państwu cieszyć się sztuką i kulturą.

Koncert "Don Vasyla" w MDK Wołomin