Teatralna 13 | Palce Lizać czyli wybuchowy deser

17 marca 2024 roku

W Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbyła się niezwykła i pełna smaku bajka pt. „Palce lizać czyli wybuchowy deser”.
Podczas bajki, maluchy miały okazję dowiedzieć się, że samodzielne pieczenie ciast może być niebezpieczne i że należy zwracać uwagę na zasady bezpieczeństwa w kuchni. Jedną z najważniejszych lekcji było to, że w razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów, zawsze warto zwrócić się o pomoc do dorosłych.

Atmosfera wydarzenia była niezwykle przyjemna i pełna radości, co można zauważyć na zamieszczonych zdjęciach. Dzieci mogły cieszyć się wspaniałą opowieścią, która przybliżyła im ważne aspekty życia codziennego.

Tego rodzaju inicjatywy nie tylko dostarczają rozrywki i smakowitych doznań, ale również przyczyniają się do edukacji najmłodszych w sposób przyjemny i atrakcyjny.

Niebawem kolejna Teatralna.

Do zobaczenia!