Warsztaty Rodzinne | Palemki Wielkanocne

17 marca 2024 roku, godziny 15:00 oraz 16:15

Zapraszamy serdecznie na Warsztaty Wielkanocne, które odbędą się 17 marca w sali nr 20 Miejskiego Domu Kultury w Wołominie.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do dwóch grup wiekowych, aby zapewnić każdemu uczestnikowi odpowiednie i dostosowane do wieku zajęcia.

👉 I grupa wiekowa, dedykowana dzieciom powyżej 7 lat, rozpocznie warsztaty o godzinie 15:00. Będzie to doskonała okazja dla starszych dzieci aby wykazały się kreatywnością i zdolnościami manualnymi, tworząc własnoręcznie piękne Palemki Wielkanocne.

👉 II grupa, przeznaczona dla maluchów poniżej 7 roku życia wraz z rodzicami spotka się o godzinie 16:15. Wspólna zabawa i tworzenie świątecznych ozdób dostarczą nie tylko radości, ale również umożliwią dzieciom rozwijanie zdolności manualnych podczas wspólnej aktywności z rodzicami.

⚠️ Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy jak najszybsze zakupienie biletów.

Bilety dostępne są w kasie Miejskiego Domu Kultury w Wołominie oraz online na platformie Biletyna.pl.

Nie zwlekajcie, by być częścią tych wyjątkowych warsztatów!

Przyjdźcie z rodziną i spędźcie razem twórczy czas, wprowadzając wiosenny nastrój i przygotowując się do świąt Wielkanocnych. Czekamy na Was z radością i entuzjazmem!