II Festiwal Piosenki XX-lecia Międzywojennego im. Wiery Gran

12 maja 2024 roku, godzina 18:00

Na deskach Miejskiego Domu Kultury w Wołominie odbędzie się II Festiwal Piosenki XX-lecia Międzywojennego im. Wiery Gran.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zawołaj mnie…” i jak co roku odbywa się pod Patronatem Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan.

Podczas wydarzenia upamiętnimy dorobek artystyczny nietuzinkowej postaci jaką była Wiera Gran, artystki związanej z Wołominem.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-15 lat oraz powyżej lat 16.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 kwietnia 2024 roku na adres mailowy: festiwal@mdkwolomin.pl wraz z wypełnionymi dokumentami.

Podczas gali zostaną zaprezentowani finaliści Festiwalu, jak również zobaczymy gościnny spektakl Teatru Amoteatr z przedstawieniem „Miłości zawiłości”.