Warsztaty Slow Fashion czyli metamorfoza dżinsówki

12 maja 2024 roku, godziny 15:00 i 16:30

Zapraszamy serdecznie na rodzinne warsztaty Slow Fashion, które odbędą się dnia 12 maja 2024 roku w Miejski Dom Kultury w Wołominie. To wyjątkowa okazja, by przynieść swoje stare, nudne jeansy, kurtkę czy ulubioną bluzę i razem z fachowcami stworzyć z nich coś zupełnie niezapomnianego!

👉 Wydarzenie będzie podzielone na dwie grupy wiekowe, aby każdy mógł w pełni skupić się na tworzeniu w odpowiedniej atmosferze.
Dzieci w wieku do 12 roku życia, pod opieką rodzica będą miały swoją sesję o godzinie 15:00.
Następnie, o godzinie 16:30, przyszła pora na dorosłych w każdym wieku – bo w końcu kreatywność nie zna granic wiekowych!

👉 Podczas warsztatów będziemy miały możliwość personalizacji różnych elementów garderoby. Kurtki, spodnie, koszulki, bluzy – wszystko, co tylko zechcecie, będzie miało szansę na metamorfozę. W programie czeka nas malowanie, naszywanie a także inne kreatywne techniki, które sprawią, że Wasze ubrania staną się prawdziwie unikatowe i odzwierciedlające Waszą osobowość.

👉 Będzie to nie tylko okazja do stworzenia czegoś pięknego , ale także czas spędzony razem z rodziną w kreatywny sposób. Warsztaty Slow Fashion nie tylko promują świadome podejście do mody, ale także integrują i inspirują do tworzenia razem.
Przygotujcie więc swoje stare jeansy i dołączcie do nas 12 maja, aby razem stworzyć coś wyjątkowego!

⚠️ A jeśli by się tak zdarzyło… A zdarzyć się może, że Wasza szafa nie pamięta lat 80′ 🪩 oraz 90′ 🪩 i nie posiadacie już dżinsówki, to najprostszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie najbliższego second handu, w którym zgodnie z duchem ekologii na pewno znajdziecie coś specjalnie dla siebie.

👉 Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie MDK lub w serwisie Biletyna.pl:

Zapraszamy 🤩

Skip to content