Koncert Piosenki Poetyckiej z okazji Dnia Matki

CAW Stara Elektrownia, 26 maja 2024 roku, godzina 19:00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w Starej Elektrowni z okazji Dnia Matki. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w gronie najbliższych i cieszyć się piękną muzyką.
Z okazji Dnia Matki wystąpi przed Wami grupa artystów wykonujących piosenki poetyckie – Wszystkiego Najlepszego. Będzie to niezapomniany wieczór pełen emocji i pięknych melodii.

UWAGA!
Wstęp jest WOLNY, ale konieczne jest okazanie wejściówki. Wejściówki dostępne są w Miejskim Domu Kultury (pokój 15) od 20 maja 2023 roku. Liczba miejsc ograniczona więc nie zwlekajcie z odbiorem swoich biletów.

Zespół “Wszystkiego Najlepszego” to grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, ballady i folku. Ich utwory, takie jak “Taradajka”, “Jesienne oczekiwanie”, “Łapka niedźwiadka” i “Aniołowie Biali”, można znaleźć w wielu śpiewnikach.
Zespół powstał wiele lat temu i zdobył wiele nagród na festiwalach piosenki, przeglądach poezji śpiewanej oraz konkursach studenckich. Po przerwie zespół wrócił w 2017 roku, wydając płytę “Na przekór przyszłej korekcie”. Obecnie tworzą nowe piosenki i intensywnie koncertują. Ich trzeci album, “Małe miasteczka”, ukazał się w marcu tego roku.
Teksty większości utworów są autorstwa zaprzyjaźnionych twórców z regionu, a cechą charakterystyczną zespołu jest wielogłos, dopracowane aranżacje, melodyjne kompozycje i poruszające teksty.
Nie przegap tego wyjątkowego koncertu! To idealna okazja, aby podziękować swojej mamie za wszystko, co dla Ciebie robi.
Do zobaczenia na koncercie!

Skip to content