Koncert | W rytmie Tanga

24 maja 2024 roku

W piątkowy wieczór Centrum Aktywności Wołomin – Stara Elektrownia przemieniła się w prawdziwe centrum TANGA! Ci, którzy nie zdecydowali się przyjść, naprawdę mają czego żałować.

Organizowany przez Miejski Dom Kultury w Wołominie oraz Prywatną Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Wołominie, koncert „W rytmie Tanga” był wieczorem pełnym pasji i niezapomnianych wrażeń. Utalentowana kadra pedagogiczna na czele z Panią Agnieszką Maślanką, Panią Dominiką Karwowską oraz Panią Anastasją Chernysheva porwała nas w podróż do magicznego świata tanga.

Każdy utwór, każda nuta były wykonane z ogromnym zaangażowaniem, a energia, jaka panowała na scenie stworzyła niezwykłą atmosferę! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego wieczoru oraz artystkom, które sprawiły, że ten koncert był tak wyjątkowy!

Jeśli nie byliście na tym wydarzeniu, koniecznie wypatrujcie naszych kolejnych koncertów współorganizowanych ze szkołą Prywatną Szkołę Muzyczną im. Witolda Lutosławskiego. Takie wieczory pokazują, jak wiele emocji i piękna kryje się w muzyce, a my jesteśmy tu po to, aby dzielić się tym z Wami.

Do zobaczenia na kolejnych koncertach.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco