Konkurs na „Niepowtarzalny Latawiec”

1 czerwca 2024 roku

Cześć dzieciaki!

Mamy dla was super wiadomość! Już niedługo bo 01.06.2024 roku, czyli w Dniu Dziecka, odbędzie się w Parku im. Bohdana Wodiczki w Wołominie konkurs na „Niepowtarzalny Latawiec” !

To będzie mega fajne wydarzenie, w którym mogą wziąć udział wszyscy, którzy mają od 5 do 15 lat. Co będziecie musieli zrobić? Otóż, wymyślić i zbudować wasz własny, niepowtarzalny latawiec!

Jak to zrobić? To już zależy od waszej kreatywności! Może to być kolorowy, pełen bajkowych postaci latawiec, albo może coś zupełnie abstrakcyjnego! Wasza wyobraźnia jest granicą! Ale uwaga! Wasze prace musicie dostarczyć osobiście podczas wydarzenia do godziny 13:30.

Będziecie mogli to zrobić w Namiocie MDK, gdzie odbędzie się numeracja latawców. Będziecie mogli zobaczyć jak wiele wspaniałych dzieł powstanie!

A co z nagrodami? O, przygotowaliśmy dla was coś naprawdę atrakcyjnego! Będziecie mogli wygrać klocki Lego, bilety do Kina Helios oraz bilety do Sali Zabaw Fikołki!
To dopiero będzie frajda! Ale to jeszcze nie koniec! Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników odbędzie się podczas pikniku. To będzie okazja, żebyście mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy!

Czekamy więc na wasze prace, które pokażemy wszystkim podczas pokazu latawców.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu na stronie (link poniżej).

Do zobaczenia w Parku im. Bohdana Wodiczki w Wołominie! Już nie możemy się doczekać waszych niepowtarzalnych latawców!

Skip to content