Spektakl „Kot” | Wystawa akwareli Anety Saks

19 maja 2024 roku, godzina 18:00

Serdecznie zapraszamy na dwa niesamowite wydarzenia, które odbędą się 19 maja 2024 w Centrum Aktywności Wołomin Stara Elektrownia przy ul. Daszyńskiego 3 w Wołominie.

Swoje prace akwarelowe zaprezentuje Aneta Saks – wołominianka, akwarelistka, na co dzień zawodowo związana z Miejskim Domem Kultury w Wołominie. Aneta Saks maluje od kilkunastu lat, tworząc swoje prace w najtrudniejszej z technik.

Nieprzewidywalność tego medium sprawia, że końcowy efekt w danym obrazie jest niepowtarzalny. Wystawa startuje o godzinie 18.00

W drugiej części wydarzenia, o godzinie 18.30 odbędzie się spektakl pt. „Kot”.

„Kot” – czasem łatwiej otworzyć się przed obcym człowiekiem niż przed najbliższymi. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzi zdrowie istoty, za którą jesteśmy odpowiedzialni…

Codziennie spotykamy kobiety takie, jak główna bohaterka. Słabe, bezradne i bezbronne, a jednocześnie posiadające w sobie siłę, która popycha świat do przodu… – siłę miłości.

„Kot” to trzecia premiera teatru Tym RAZEM. Po raz pierwszy zespół sięgnął po współczesną prozę, z której narodził się kameralny i jednocześnie bardzo emocjonalny duodram w reżyserii i wykonaniu Katarzyny Krakowiak i Adama Liperta.

Serdecznie zapraszamy! Wejściówki na wydarzenia dostępne są od poniedziałku 13 maja w pokoju nr 15

Skip to content