Warsztaty z Kolorową Stylistką „Stylowa z Charakterem” – PODSUMOWANIE

𝗣𝗼𝗱𝘀𝘂𝗺𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗖𝘆𝗸𝗹𝘂 𝗪𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼́𝘄 „𝗦𝘁𝘆𝗹𝗼𝘄𝗮 𝘇 𝗖𝗵𝗮𝗿𝗮𝗸𝘁𝗲𝗿𝗲𝗺” z Atelier koloru Julity Gotowickiej w CAW – Stara Elektrownia.

Celem warsztatów było rozwijanie indywidualnego stylu uczestniczek, wzmacnianie ich pewności siebie oraz umiejętności tworzenia spójnych i stylowych zestawów ubrań. Julita Gotowicka doświadczona stylistka, dzieliła się swoją wiedzą na temat mody, stylizacji oraz budowania własnego wizerunku.

Warsztaty odbywały się cyklicznie przez ostatnie 8 miesięcy i obejmowały różnorodne tematy związane z modą, stylizacją i sztuką makijażu. Takie jak:

✅ Analiza Sylwetki
✅ Analiza Kolorystyczna
✅ Stylizacje na co dzień i na specjalne okazje
✅ Akcesoria i Dodatki
✅ Tajniki Makijażu na co dzień

Warsztaty prowadzone były w formie interaktywnych spotkań, które obejmowały:

👩‍🏫 𝗣𝗿𝗲𝘇𝗲𝗻𝘁𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗶 𝘄𝘆𝗸ł𝗮𝗱𝘆: Julita Gotowicka dzieliła się swoją wiedzą teoretyczną na temat stylizacji i mody.
📔 𝗣𝗿𝗮𝗸𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗰́𝘄𝗶𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮: Uczestniczki miały możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy, tworząc własne stylizacje pod okiem prowadzącej.
💬 𝗜𝗻𝗱𝘆𝘄𝗶𝗱𝘂𝗮𝗹𝗻𝗲 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝗷𝗲: Każda uczestniczka mogła skorzystać z indywidualnych konsultacji z prowadzącą, aby omówić swoje potrzeby i pytania dotyczące stylizacji.

Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem i były bardzo pozytywnie oceniane przez uczestniczki.

Cykl warsztatów „Stylowa z Charakterem” zakończył się w ostatni piątek. Wisienką na torcie podczas tego finalnego spotkania była obecność wspaniałych ekspertek reprezentujących firmę Douglas Cosmetics oraz firmę YONELLE. Dziękujemy za ich zaangażowanie i fachową pomoc.

Serdecznie podziękowania przesyłamy naszej prowadzącej Julicie Gotowickiej za jej profesjonalizm i przekazanie tak wielu inspiracji, a każdej uczestniczce za udział i entuzjazm podczas spotkań. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenia będą pomocne w dalszym budowaniu własnego stylu.

Drogie Panie a Was zapraszamy już od września na kontynuację cyklu kobiecych spotkań. Wszystkie szczegóły wydarzeń, które planujemy specjalnie dla Was przekażemy już wkrótce!💄👠

#stylowaZcharakterem #warsztatyzKOLOROWĄSTYLISTKĄ #WołominBliskoKobiet #kobiecespotkaniawCAW #StaraElektrownia #CAWstaraelektrownia #KolorowaStylistka #Wołomin #warsztatyKobiece

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco