Lato w „Starej Elektrowni” – 01.07.2024r – 05.07.2024r. Podsumowanie

09 lipca 2024 roku

 Ostatnie warsztaty z Rękodzieła pt. „Lato w Starej Elektrowni” były przypieczętowaniem kreatywnego tygodnia trwającego od 1 do 5 lipca 2024r., podczas którego powstało wiele pięknych i niepowtarzalnych prac.

Dzieci miały okazję tworzyć broszki , pudełka na skarby , biżuterię , mapy marzeń , przyborniki na biurka oraz malowały kamyki, które będą zostawiały w ciekawych miejscach w naszym mieście i na wyjazdach wakacyjnych dla pasjonatów akcji „#kamyczki”.

Obserwowanie niezwykłego zaangażowania dzieci przy powstawaniu ich prac, było bardzo inspirujące
a niekiedy głęboko wzruszające. Mali uczestnicy spotkania wykazali się niesamowitą dojrzałością i otwartością, przypominając jak ważne jest marzyć i dążyć do realizacji swoich celów.
Dziękujemy wszystkim młodszym uczestnikom za udział i za to, że te warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale także wyjątkową lekcją. Każda wykonana praca to małe dzieło sztuki, które pokazało, jak piękny i różnorodny jest świat dziecięcej wyobraźni.
UWAGA ! Zapisy na kolejny kreatywny tydzień: 19.08.2024r. – 23.08.2024r. ruszają od 05.08.2024r przez portal strefa zajęć.
 𝗪𝗔Ż𝗡𝗘: w zajęciach mogą wziąć udział dzieci, które nie uczestniczą w półkoloniach
LATO w MIEŚCIE organizowanych przez MDK Wołomin.
 Do zobaczenia

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco