Parkogranie | Lina

5 lipca 2024 roku, godzina 19:00

Pierwsze w tym roku PARKOGRANIE odbędzie się 5 lipca o godzinie 19:00 na Skwerze im. Bohdana Wodiczki w Wołominie.

Wystąpi dla Was LINA

👉 Wokalistka, autorka tekstów o głębokiej, zmysłowej barwie głosu. Laureatka opolskich eliminacji do Debiutów w 61 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej. Podczas koncertu emitowanego w Telewizji Polskiej na deskach Amfiteatru w Opolu Zaprezentowała się z piosenkę Czesława Niemena “Baw się w ciuciubabkę”. Podczas występu towarzyszyła jej orkiestrę Adama Sztaby oraz orkiestrę Polskiego Radia pod przewodnictwem Patryka Sikory. Zwyciężczyni Nagrody dla Najlepszego Wykonawcy Koncertu Debiuty 2024 przyznawanej przez SPAW.

Uczestniczka II edycji programu The Voice Of Poland w drużynie Tomsona i Barona.

👉 Na koncie ma występy z takimi artystami jak Izabela Trojanowska, Sound’n’Grace, Marika, Roksana Węgiel, Jeden Osiem L, Michał Szczygieł i wieloma innymi, z którymi występowała na największych festiwalowych scenach w naszym kraju!

Uczyła się w Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym.

👉 LINA tworzy w nurcie szeroko pojętej muzyki elektronicznej, niejednokrotnie zgrabnie połączonej z dźwiękami przesterowanych gitar lub innych, żywych instrumentów, które dodają piosenkom wielowymiarowości. Nie zwalnia tempa i sukcesywnie wydaje swój autorski materiał. We wrześniu 2024 planowana jest premiera debiutanckiej płyty artystki.

Zapraszamy!

WSTĘP WOLNY!

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco