17 maja 2026 roku
W niedzielę 17 maja mieliśmy przyjemność obejrzeć dwa różne pokazy uczestników zajęć baletowych, prowadzonych w Miejski Dom Kultury w Wołominie przez naszą instruktor Ewę Górską-Michniewską.
Co to był za pokaz!
Nasza sekcja baletowa mieniła się wszystkimi kolorami tęczy. Przebierające się kilkakrotnie dzieci zabrały widzów w podróż przez krainę barw – od niewinnej bieli, przez świeżą zieleń i słoneczną żółć, aż po romantyczny róż i błękit.
Mogliśmy obejrzeć również taniec w strojach cygańskich z wachlarzami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknego występu i do zobaczenia we wrześniu na zajęciach.











































