Sensoryczna Bombka | Rodzinne Warsztaty Artystyczne

3 grudnia 2023 roku, godzina 14:00

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane rodzinne warsztaty artystyczne, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Wołominie! Przygotujcie się na magiczne chwile spędzone razem, podczas których stworzymy niepowtarzalne sensoryczne bombki, przynoszące nie tylko świąteczny klimat, ale także radość i wspólne tworzenie.

📅Data: 3 grudnia 2023
🕒Godzina: 15:00
📍Miejsce: Sala 20, MDK Wołomin, ul. Mariańska 7
🎟 Bilety: ➡️ Cena: 35 zł ➡️ Zakup online na biletyna.pl lub bezpośrednio w kasie MDK.

Prowadząca Warsztaty: Agata Barkowska – pasjonatka sztuki i doświadczona instruktorka, która poprowadzi nas przez magiczny świat sensorycznych bombek.

Co będziemy robić? Na warsztatach wykorzystamy różnorodne naturalne materiały, aby stworzyć wyjątkowe sensoryczne bombki. To nie tylko świetna okazja do rozwijania kreatywności, ale także doskonały sposób na wprowadzenie do świątecznych dekoracji elementów natury i unikalnych faktur.

🎁 Dlaczego warto wziąć udział?
• Wspaniała okazja do wspólnego tworzenia z rodziną.
• Uczymy się nowych technik artystycznych.
• Tworzymy niepowtarzalne ozdoby świąteczne.
• Wprowadzamy do domu elementy sensoryczne, które pobudzą zmysły.

Niech te warsztaty staną się dla Was i Waszych najbliższych wyjątkowym momentem przedświątecznego tworzenia!

Zapiszcie się już teraz i razem stwórzmy magię Świąt w Miejskim Domu Kultury w Wołominie!