Dźwięki z głębi duszy, czyli malinowe piosenki duetu Nine Berries

17 listopada 2024 roku, godzina 18:00

Nina i Dariusz to małżeński duet, gitara i wokal, który powstał z potrzeby serca, z miłości do muzyki i siebie.

⚠️ Przyjeżdżają do nas aż z Dolnego Śląska, gdzie właśnie przeszła fala powodziowa. Również przez ich wieś. Na szczęście nie wyrządziła szkód, ale zablokowała ich działalność agroturystyczną. Dlatego Wasz udział w koncercie będzie zarówno wyrazem solidarności jak i realnym wsparciem.

Ich muzyka jest w pełni autorska, choć na specjalne życzenie czasem wplatają covery, które tematycznie korelują z okazją.

Koncert odbędzie się w idealnie pasujących do nastroju ich piosenek, klimatycznych wnętrzach Centrum Aktywności Wołomin – Stara Elektrownia przy ulicy Daszyńskiego 3 w Wołominie.

Bilety w cenie tylko 9 zł do nabycia w Kasie Miejski Dom Kultury w Wołominie lub w serwisie Biletyna.pl:

Liczba biletów ograniczona ‼️

Czekamy na Was, weźcie znajomych i spędźcie ten nastrojowy wieczór razem z nami!