Musical o kosmosie czyli „Tirti Tist w Przestrzeni”

Otwieramy naszą scenę dla Was i zapraszamy na spektakl z udziałem publiczności!

Mamy nareszcie okazję Was zobaczyć! I to już 21 lutego o godzinie 13:30!

Przed Wami wciągająca muzyczna historia o przygodach świecącego ufoludka Tirti Tista, który przemierza nieskończoną przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu nowego domu. Razem z siostrami Wandą i Zośką, które były świadkami rozbicia się statku kosmicznego na Ziemi, weźmiemy udział w lekcji, podczas której Tirti Tist wytłumaczy między innymi dlaczego Księżyc świeci.
Widzowie będą mieli okazję zostać planetami i poznać działanie Układu Słonecznego.
Porywająca oprawa muzyczna, śpiew, taniec, oryginalnie zaprojektowane kostiumy, w tym świecący kostium Tirti Tista sprawią, że dzieci z ogromnym entuzjazmem zaangażują się w kosmiczną przygodę.

Zgodnie z informacją o otwarciu kin i teatrów oraz pozytywną opinią Sanepidu, możemy realizować część wydarzeń kulturalnych.

UWAGA! Jednak cały czas działamy w rygorystycznym reżimie sanitarnym dlatego:

• udostępniamy 50 % miejsc na sali widowiskowej,
  • obowiązują maseczki,
  • zachowujemy bezpieczny dystans,
  • dezynfekujemy ręce,
  • przy wejściu wypełniamy oświadczenie lub przynosimy je ze sobą.