Teatr Fluid | Biegnij dalej sama

8 kwietnia 2022 roku

W piątkowy wieczór nasi widzowie mieli okazję obejrzeć spektakl w reżyserii Anny Gryszkówny, pt. „Biegnij dalej sama”. Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Wołominie wystąpiły: Magdalena Bocianowska, Alicja Pietruszka i Halina Chmielarz.
Panie w subiektywny i niebanalny sposób przedstawiły sylwetki znanych kobiet sukcesu, nie tylko z szeroko pojętego świata artystycznego… Tym razem aktorki zaprezentowały widzom pełną gamę emocji. Można było zobaczyć elementy tańca, psychodelii, wykładów, pouczeń, złości, radości i krzyków… Całość dopełniała gra świateł i muzyka ilustracyjna, która pobudzała wyobraźnię a momentami zaskakiwała.
Jaką cenę za swój sukces zapłaciła każda z wykreowanych postaci?
Co skrywały koperty, które publiczność mogla otworzyć i przeczytać zawartą w nich treść, podczas sztuki..?
Kto był – ten już wie!

Gorąco zapraszamy na kolejne spektakle, wydarzenia i koncerty w MDK Wołomin.