Między słowami wystawa Bogusi Badowskiej-Worowskiej

12 maja 2023 roku, godzina 18:00

Serdecznie zapraszamy na wystawę Bogusi Badowskiej-Worowskiej pt.: „Między słowami”, która już 12 maja o godzinie 18.00 zostanie zaprezentowana w Galerii Oranżeria Miejskiego Domu Kultury w Wołominie.

Absolwentka Wydziału Psychologii UW – specjalizacja psychologia kliniczna stosowana oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu (studia podyplomowe kierunek oligofrenopedagogika oraz terapia i edukacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu), certyfikowany artterapeta (certyfikat międzynarodowy II stopnia).

Ukończyła szereg szkoleń, staży I praktyk w specjalistycznych ośrodkach w tym staż choreoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej i diagnostycznej z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi i rozwojowymi.

Serdecznie zapraszamy!