LwM 2020

Zakończyliśmy tegoroczne letnie półkolonie. Mimo okoliczności i ograniczeń udało się zrealizować mnóstwo atrakcji! Takie reakcje to dla nas najlepsza nagroda.

To były naprawdę intensywne dwa tygodnie. Uczyliśmy się jeździć na deskorolkach z niezawodnym GoSkate, odwiedziliśmy Wymysły pod Lasem, Radio Fama Wołomin w audycji PORANEK BEZ BUDZIKA Aleksa Mackiewicza, Kampinoski Park Narodowy, ZOO. Spacerowaliśmy też w koronach drzew, wspinaliśmy się w parku linowym, biwakowaliśmy przy ognisku, śpiewaliśmy karaoke, malowaliśmy, rysowaliśmy, lataliśmy dronem ze Strażą Miejską w Wołominie, laliśmy wodę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wołominie, obejrzeliśmy dwa pokazy magii i iluzji, spotkaliśmy się z przedstawicielem Stowarzyszenia im. 2 Szwadronu 11 Pułku Ułanów Legionowych Arkadiuszem Ziółkowskim. Dziękujemy!

Dziękujemy za wsparcie: Dominik Szuba, Aleks Mackiewicz, Arkadiusz Ziółkowski <3