Lato w mieście 2021

4 tygodnie mięło jak jeden dzień.

Tegoroczne Lato w mieście już za nami ale emocje jeszcze nie opadły.

W tym roku Miejski Dom Kultury w Wołominie razem z Panią Burmistrz Wołomina Elżbietą Radwan zorganizował z dofinansowaniem aż 120 miejsc dla najmłodszych z Gminy Wołomin.

Postawiliśmy na aktywność fizyczną, gry zespołowe i edukację oraz bezpieczeństwo. Odwiedziliśmy mnóstwo miejsc i spotkaliśmy równie dużo ciekawych ludzi. Po ciężkim czasie lockdownu postanowiliśmy nadrobić to czego dzieci były pozbawione przez ostatnie miesiące.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli i z którymi mieliśmy przyjemność współpracować a w szczególności:

– Gmina Wołomin – za wsparcie

– Komenda Powiatowa Policji w Wołominie – za lekcje edukacyjne

– Straż Miejska w Wołominie – za naukę przez zabawę

– Ochotnicza Straż Pożarna Wołomin – za nieustającą pomoc

– Państwowa Straż Pożarna w Wołominie – za super szkolenie

– Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie im. Zofii Nałkowskiej – za piękne lekcje biblioteczne

– Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie – za super instruktorów

– Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wołominie – za pogadanki edukacyjne

– I LO PUL w Wołominie – za zajęcia sportowe i językowe

– Boisko Szczęścia – za super gry i zabawy sportowe

– Fundacja Myśliciele oraz Przystań Lokalnych Inicjatyw – za stare i nowe zabawy podwórkowe

– Iluzjonista dla dzieci Konrad Modzelewski – za niewiarygodne sztuczki

– Kino Helios Wołomin – za cuda nie tylko na ekranie

– Catering U Barbórki – za pyszności

To był intensywnie i pożytecznie spędzony czas. A dziś jakoś tak cicho na korytarzach i w salach MDK…

Zapraszamy już dziś na kolejne edycje. Mimo, że jest jeszcze lato to myślimy już o Zimie w mieście.