Teatr HURRAGRAM | 8 KOBIET

8 marca 2023 roku, godzina 19:00

Osiem kobiet zamkniętych w jednym domu i każda z nich podejrzana o morderstwo. Każda ma motyw i wszystkie kłamią. Kto zabił? Czy to klasyczny kryminał, czy opowieść o kobiecości w jej różnych odsłonach, wymiarach, temperamentach i tajemnicach?

By się o tym przekonać, zapraszamy do:
👉 Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie
👉 środa 8 marca,
👉 godz. 19:00.
👉 Bilet w cenie: 15 zł dostępny w kasie MDK oraz na biletyna.pl

Spektakl „8 Kobiet” Roberta Thomasa – komedia kryminalna w jednym akcie, to świetnie przyjęta na lokalnych scenach produkcja grupy teatralnej „Hurragram”, działającej w Nowodworskim Ośrodku Kultury od października 2011 roku. Spektakl nagrodzono m.in. 2. miejscem w ramach VIII edycji festiwalu teatrów amatorskich w Pułtusku. Fani francuskiego kina z pewnością kojarzą tę historię z doskonałego filmu Françoisa Ozona pod tym samym tytułem, w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. z Catherine Deneuve).

Reżyseria: Marcin Turek
Obsada:
Augusta – Agnieszka Bielecka
Chanel – Marzena Wandachowicz
Gaby – Agnieszka Magier
Katarzyna – Alicja Przytulska
Luiza – Agnieszka Chowaniec
Pierette – Katarzyna Kowalczyk
Starsza Pani – Grażyna Rostkowska
Suzon – Katarzyna Wojciechowska

Czas trwania: ok. 120 minut.

Zapraszamy nie tylko z okazji Dnia Kobiet ♥️