TEATR „TYM RAZEM” | Premiera spektaklu „Sprawa Pani D.”

25 czerwca 2023 roku

W niedzielę 25 czerwca w MDK odbył się wspaniały spektakl teatralny 🎭 Mało znana nowela Gabrieli Zapolskiej „Pani Dulska przed sądem” stała się dla aktorów z Teatru TYM RAZEM pretekstem do opowiedzenia całkiem nowej historii. Była w niej zaborcza matka, zajęty sąsiadką ojciec, ekstrawagancka aktorka i zakochany w niej chłopak z porządnego domu. Były także dwie służące, które z humorem komentowały życie toczące się w kamienicy Dulskich.

„Sprawa pani D.” to opowieść o tym, że ocenianie książki po okładce i człowieka po wyglądzie może zaprowadzić nas… chociażby na salę sądową.
W tym premierowym spektaklu usłyszeliśmy przeboje z repertuaru Hanki Ordonówny, Zofii Terné i przedwojennego niemieckiego kabaretu.

Dziękujemy fantastycznym aktorom oraz licznie zgromadzonej publiczności 🌷
A oto fotorelacja z tego wydarzenia 👇 📸