Dzień Seniora | koncert Czerwony Tulipan

3 października 2023 roku

Wczorajszy wieczór w Miejskim Domu Kultury w Wołominie był niezapomniany! Czerwony Tulipan dosłownie rozpalił scenę swoją muzyką, sprawiając, że każdy dźwięk był jak magiczna nuta w naszych sercach.

To nie tylko koncert, to prawdziwe doświadczenie artystyczne, które przeniosło nas w świat emocji i piękna. Atmosfera była nasycona energią i radością, a publiczność wołomińska z uśmiechem na twarzach tańczyła i bawiła się razem z nami. Zobaczcie sami, jak nasi seniorzy celebrowali swoje święto, pełni życia i uśmiechu!

Drodzy Seniorzy, ta noc była dowodem na to, że radość i magia są wieczne! Niech każdy dzień przynosi Wam nowe doznania i piękne chwile. Niech muzyka będzie zawsze w Waszym sercu, dodając kolorytu Waszemu życiu!

Ogromne podziękowania przesyłamy dla Cukiernia i Piekarnia Leszek Wiśniewski z Nowego Jankowa za przepyszne ciasta, które dodatkowo uświetniły nasze wydarzenie! Dzięki Wam mieliśmy nie tylko piękny koncert, ale także słodki festiwal smaków, który wszyscy zapamiętamy na długo! Dziękujemy za Wasze wsparcie i wyjątkowy smak!

Skip to content