Wierszem i sercem malowane

12 i 13 grudnia 2023 od godziny 10:00

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie odbędzie się XXII Powiatowy Przegląd Umiejętności Artystycznych Osób z Niepełnosprawnością „Wierszem i sercem malowane”. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan.

Wierszem i sercem malowane jak co roku wpierają Burmistrzowie Powiatu Wołomińskiego tj: Burmistrz Radzymina, Burmistrz Marek, Burmistrz Zielonki, Burmistrz Ząbek, Burmistrz Tłuszcza oraz Burmistrz Kobyłki.

Na dwudniowym wydarzeniu instytucje, szkoły i przedszkola z powiatu wołomińskiego pokażą przedstawienia około bożonarodzeniowe oraz wezmą udział w części plastycznej. Tegoroczny temat prac plastycznych to „Zima zaklęta w słoiku”.

Wystawa przygotowanych prac dostępna będzie w Galerii Oranżeria w MDK do końca stycznia 2024 roku.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.