Teatralne zespoły dla Dzieci i Młodzieży

Z radością zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-9 lat na zajęcia teatralne w nowo otwartej filii Miejskiego Domu Kultury w Wołominie: CAW – Stara Elektrownia

mieszczącej się przy ul. Daszyńskiego 3 w Wołominie.
Zespół, pod kierownictwem doświadczonej aktorki Małgorzaty Puzio oraz młodego i ambitnego reżysera Filipa Miękusa, z pasją wspiera rozwój młodych talentów. Teraz także Wasze dziecko może dołączyć do tej wyjątkowej przygody!

Grupy Teatralne
W tym roku planujemy stworzyć dwie grupy, dostosowane do różnych przedziałów wiekowych, aby każdy uczestnik mógł rozwijać swoje talenty w odpowiednim dla siebie tempie:

• I Grupa: Dla dzieci w wieku 7-9 lat
    Środa: 17:00 – 18:00
    Miesięczny koszt zajęć teatralnych (po 60 min)  150 zł /opłata stała (od października do czerwca włącznie)
  • II Grupa: Dla młodzieży w wieku 15-18 lat
    Środa: 18:30 – 20:00
    Miesięczny koszt zajęć teatralnych (po 90 min)  180 zł /opłata stała (od października do czerwca włącznie)

Dlaczego warto wziąć udział?
Te zajęcia to nie tylko nauka aktorstwa, ale przede wszystkim kompleksowy rozwój osobowości i umiejętności społecznych, które będą towarzyszyć Waszym dzieciom przez całe życie. Oferujemy:

• Rozwijanie Artystycznej Duszy: Pomagamy odkryć i rozwijać wrodzone talenty artystyczne, umożliwiając pełne wyrażenie siebie na scenie.
  • Kreatywność i Wyobraźnia: Zajęcia stymulują kreatywne myślenie, tak potrzebne nie tylko w aktorstwie, ale i w codziennym życiu.
  • Nauka Radzenia Sobie ze Stresem: Praca nad rolami i występy publiczne uczą radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
  • Rozwój Emocjonalny: Ćwiczenia aktorskie pomagają dzieciom rozpoznawać, wyrażać i kontrolować emocje.
  • Pewność Siebie i Asertywność: Zajęcia wzmacniają pewność siebie i umiejętność wyrażania własnych opinii w sposób jasny i zdecydowany.

Sukcesy Teatru Dzieci Dzieciom i Grupy Teatralnej Maskarada
W każdym sezonie grupy teatralny wystawiają jedną lub dwie premiery. Dzieci i młodzież biorą także udział w licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, zdobywając cenne nagrody pod okiem profesjonalistów. Wasze dziecko nie tylko będzie miało okazję zaprezentować swoje umiejętności na scenie, ale także zdobędzie cenne doświadczenia, które zostaną z nim na całe życie.

Dołącz do Nas!
Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje talenty w przyjaznej i twórczej atmosferze, zapisz je na nasze zajęcia już dziś. Pozwól mu odkryć świat teatru, gdzie każde marzenie staje się rzeczywistością!

Czekamy na Was w Centrum Aktywności Wołomin – Stara Elektrownia, ul. Daszyńskiego 3; 05-200 Wołomin.
Więcej informacji o grupie teatralnej znajdziesz na stronie: www.teatr.malgosia-puzio.pl.