Kobiety mają moc! vol. 3

12 października 2024 roku, godzina 17:00

Wyjątkowy Wieczór Pełen Inspiracji!*

Czy czujesz tę energię? Już 12 października 2024 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie wydarzy się coś naprawdę niezwykłego!
Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, oraz Dyrektor MDK Wołomin Marta Rajchert zapraszają na KOBIECY WIECZÓR, który z pewnością poruszy serca i umysły.
Październik – miesiąc profilaktyki raka piersi – to czas, w którym celebrujemy zdrowie, siłę i determinację kobiet!

Co nas czeka?

Panel dyskusyjny „MOCne Kobiety” – Inspirujące rozmowy o odwadze, sile i kobiecej mocy, które poprowadzi niepowtarzalna MOCna Trójka ekspertów!

Warsztat brafittingowy „Profilaktyka zaczyna się od zdrowego stanika” prowadzony przez Madame Brafittingu – Blankę Gankowską. Zanurz się w elegancji i dowiedz, jak ważny jest właściwy dobór bielizny dla zdrowia!

Spektakularny przebój „Superwoman” w wykonaniu Magdaleny Ostrowskiej – eksplozja energii i pozytywnej MOCy!

Niespodzianka muzyczna od Michaliny Borko – wzruszenia gwarantowane!

Koncert Sławka Uniatowskiego – jego głos przeniesie nas w świat dźwięków, które zostaną w Waszych sercach na długo…

A to nie wszystko! W trakcie wydarzenia odbędzie się losowanie fantastycznych upominków oraz czeka na Was *Strefa Networking’u*, w której przedsiębiorcze kobiety będą mogły nawiązać inspirujące relacje i poznać kreatywne dusze. Idealna okazja, by rozwinąć swój biznes i stworzyć coś nowego!

Chcesz wystawić swoje stoisko? Zadzwoń do Karoliny – tel. 608-181-588.
Pamiętaj, liczba miejsc ograniczona!

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY!
Dołącz do nas! Kobiety mają MOC, a ten wieczór będzie pełen niezapomnianych emocji, inspiracji i wspólnej siły!
Nie przegap tej okazji – czekamy na Ciebie!