Quo Vadis | Grupa Teatralna „Bez_”

24 maja 2024 roku, godzina 17:00

Grupa Teatralna „Bez_” przygotowuje nową interpretację powieści „Quo Vadis”, osadzoną w realiach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej! Sekretarz Neron zaprasza wszystkich do Miejskiego Domu Kultury w Wołominie 24 maja o godzinie 17.

Występ będzie trwał około 3 godzin, ale każda minuta spędzona z towarzyszem Petroniuszem, towarzyszem Tygellinem i towarzyszką Popeą jest warta godziny spędzonej poza siedzibą partii.
Ale uwaga – podobno na ulicach pojawił się element wywrotowy, chrześcijanie, dziwna wschodnia religia, która wsiąka w umysły niegdyś dobrych obywateli, takich jak pułkownik Winicjusz i towarzyszka Ligia. Nie martwcie się jednak obywatele. Towarzysz Neron zaprasza, w tych trudnych dla naszej ojczyzny chwilach, na stadion, byście mogli wysłuchać jego przepełnionego miłością do
ojczyzny śpiewu oraz krzyków rozrywanych przez zwierzęta chrześcijan. Zabierzcie ze sobą dzieci. Do zobaczenia towarzysze!

Reżyseria:
Szymon Kondej