DNI WOŁOMINA 2024

15-16 czerwca 2024 roku

W imieniu Elżbiety Radwan Burmistrz Wołomina oraz Mazowsze serce Polski zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Wołomin na

D N I W O Ł O M I N A

które odbędą się na Placu 3 maja.

– Sobota 14:00-22:00

– Niedziela 12:00-22:00

Szczegółowy program znajdziecie na plakacie ale już teraz zapraszamy na koncerty wieńczące każdy z dwóch dni. A będą to występy:

– zespołu folk-rockowego MITRA

– zespołu Queentet, wykonującego utwory legendarnego QUEEN

– zespołu z repertuarem dziecięcym Mamy Śpiewamy

– zespołu Bombelki, reprezentującego Miejski Dom Kultury w Wołominie

– zespołu RED LIPS

Części artystycznej będzie towarzyszył Wołomiński festiwal piwa i dobrego jadła organizowany przez Fundację Daj Mi Skrzydła.

Czekają na Was lokalne przysmaki i wyśmienite trunki oraz piwa rzemieślnicze.

W trakcie święta naszego miasta czekają na Was liczne atrakcje, koncerty, pokazy sceniczne, spektakl teatralny, koło fortuny, sztukmistrza, miasteczko country, fotobudka, atrakcje i warsztaty dla dzieci, dmuchane zamki, stoiska z zabawkami, gry i zabawy, pokaz sekcji tanecznych, muzycznych i sportowych, zabawa z DJ’em oraz konferencja na leżakach!

WSTĘP WOLNY!

Współorganizatorzy: Wołomiński Tenis Amatorski | Fundacja Smeczem w Raka

Partnerzy: Ośrodek Sportu I Rekreacji Huragan Wołomin | Centrum Aktywności Wołomin – Stara Elektrownia | Teatr Tym RAZEM | Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie | Straż Miejska w Wołominie | Ochotnicza Straż Pożarna Wołomin | Ochotnicza Straż Pożarna Stare Grabie | MZO Wołomin | Wołomin Światłowód | ,,Dzieciaki sadzeniaki’’ Leroy Merlin Polska

Patroni medialni: Wołomin TV | Radio FAMA Wołomin 94,7 FM | Pozytywny Wołomin