Zaduszki Jazzowe | Piotr Krakowski

3 listopada 2024 roku, godzina 18:00

Czas jesienny to czas nostalgii i zadumy dlatego regularnie od kilku lat organizujemy Zaduszki Jazzowe.

W tym roku, w niedzielę 3 listopada o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie wystąpi Piotr Krakowski.

• Współpracował z największymi, żeby wymienić tylko Stanisława Sojkę czy Andrzeja Grabowskiego.
  • Piotr Krakowski – kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Odpowiedzialny za projekty Milkshop, „Krakowski: Pankracy Sessions” czy Jutuber.
  • Na koncercie artysta prezentuje swoją muzykę filmową jak i utwory z wokalem, gdzie w warstwie muzycznej łączy tłusty blues z funkiem, alt-rockiem i elektroniką, zaś w warstwie tekstowej bezpardonowo i nierzadko kąśliwie opisuje mechanizmy współczesnej popkultury oraz relacje społeczne.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK oraz w serwisie Biletyna.pl

Spędźcie ten niedzielny, jesienny wieczór przy dobrej muzyce!

Zapraszamy!